Współpraca

Zapraszamy do współpracy pasjonatów polityki brytyjskiej, osoby zaangażowane politycznie w UK lub mające na ten temat coś ciekawego do powiedzenia.


Poszukiwany/a WSPÓŁREDAKTOR/KA portalu UKpolitics po polsku szczegóły TU


Współpraca może mieć charakter stały lub jednorazowy. Czekamy zarówno na Wasze teksty, jak i wszelkie propozycje działań na i dla portalu „UKpolitics po polsku”.

Logo_30.03TEKSTY

Jeśli chcielibyście publikować na portalu „UKpolitics po polsku”, prześlijcie swój tekst na adres: kontakt(at)ukpoliticspopolsku.pl.

Chętnie nawiążemy współpracę z autorami chcącymi promować swoje ciekawe i wartościowe teksty. Szczególnie zachęcamy do kontaktu naukowców i badaczy piszących o UK. Publikując u nas, mogą Państwo podzielić się swoim dorobkiem z szerszą publicznością naprawdę zainteresowaną brytyjską polityką, to także szansa promocji Państwa publikacji.

Zapraszany również studentów oraz wszystkich młodszych i starszych stażem dziennikarskim chcących spróbować swoich sił w dziennikarstwie online.

Szczególne miejsce na naszym portalu zajmuje sekcja „Wasz Głos”. Publikujemy w niej teksty Polaków mieszkających i zaangażowanych społecznie lub politycznie w UK. Nie dyskryminujemy żadnej opcji politycznej. Akceptujemy wszystkie autorskie, ciekawe i wartościowe materiały związane pośrednio lub bezpośrednio z polityką brytyjską. Pomagamy także w redakcji tekstów.

Prześlijcie swój tekst na adres: kontakt(at)ukpoliticspopolsku.pl.

PRAKTYKI

Raz do roku zapraszamy studentów na praktyki na portalu „UKpolitics po polsku”. Jeśli interesujesz się Wielką Brytanią i chcesz spróbować swoich sil w dziennikarstwie online, to oferta praktyk dla Ciebie. Szczegółowe informacje o formie, terminie i przebiegu praktyk znajdują się w zakładce PRAKTYKI.

WASZE POMYSŁY i KOMENTARZE

Piszcie do nas koniecznie, jeśli prowadzicie ciekawą kampanię lub działacie politycznie lub społecznie na rzecz Polaków w Wielkiej Brytanii i chcecie zaprezentować się brytyjskiej Polonii i brytyjskim politykom na różnych szczeblach. Chętnie zamieścimy informacje o Waszych akcjach i przekażemy je naszym czytelnikom i partnerom. Dajcie znać także, jeśli potrzebujecie pomocy w przygotowaniu akcji.

Czekamy również na Wasze pomysły co do rozwoju portalu „UKpolitics po polsku”, a także propozycje działań, w które moglibyśmy się zaangażować jako partnerzy lub partnerzy medialni.

PARTNERZY

Chętnie nawiążemy współpracę z mediami o podobnym do nas profilu. Sprawdźcie zakładkę O NAS.

Obecnie współpracujemy z:

emito.net-logo (3)

13151777_10154187433472053_2256022395207345645_n

 vote glosuj300politykapsz

indeks

13840523_1056869391066802_888366535_o

Logo_Londynek_m

 

 

 

 

polsat

radio_szczecin_square

indeks

Dodaj komentarz