Wasz Głos

„Wasz Głos”, czyli głosuję na… to seria tekstów autorstwa Polaków mieszkających w UK, a także sympatyków polskiej społeczności w UK, którzy z polskiego punktu widzenia przekonują do poparcia różnych opcji politycznych.

Wasz Głos

WaszGłos numer 1: Patryk Maliński „Rząd dojrzałości”

„UKIP i Partia Pracy proponują rozwiązania z fast fooda – szybkie, ładnie opakowane, powierzchownie atrakcyjne, ale długoterminowo szkodliwe i niebezpieczne. Rządy konserwatystów to porządna, elegancka restauracja – trzeba na jedzenie poczekać trochę dłużej, ale i efekty i smak na końcu lepszy.”

WaszGłos numer 2: Marcin Wiśniewski „Siódmego maja wstań lewą nogą!”

„Jak ma zagłosować zwyczajny przedstawiciel klasy średniej? Albo niebojący się otwartego świata robotnik? A jak świetny fachowiec? Wybór nie jest prosty, ale warto przyjrzeć się bliżej ofercie z lewej strony.”

WaszGłos numer 3: Warren Whitmore „Dlaczego warto głosować na UKIP?”

„UKIP to rozsądna alternatywa prawicowa. Wolność przedsiębiorczości jest naturalnym wyborem dla ludzi ze świeżym jeszcze wspomnieniem walki z komunizmem. Z kolei po doświadczeniach z Układem Warszawskim, odrzucamy próbę odbudowy w zachodniej Europie upadłego modelu sowieckiego. UKIP wierzy, że Polacy są także przeciwni multikulturalizmowi w zachodnim stylu i wartościom anty-rodzinnym, które można spotkać w wielu miejscach na zachodzie.”

WaszGłos numer 4: Maciej Wiczynski: „SNP – progresywna, antysystemowa polityka w Westminster”

„Zagłosowanie na SNP to gwarancja silnego głosu mieszkańców Szkocji (w tym Polaków) w Parlamencie w Londynie, to oddanie głosu na progresywna politykę i złamanie niesprawiedliwego systemu westminsterskiego.”

 

Dodaj komentarz